Dlouho očekávaná výstava s názvem " Velká voda přišla" zahájena. Expozice je koncipována jako společná výstava téměř 30 autorů, kteří po oslovení muzeem přispěli svými fotografiemi. Utvořili tak nejen tuto jednorázovou akci, ale také sbírku velice cenných a jedinečných fotografií. Zůstanou tak pohromadě zachovány okamžiky hrůzy z neuvěřitelné zkázy i pro další generace.

Na výstavě bude vystaveno zhruba 200 vybraných fotografií, dobové novinové výstřižky, několik tematických pohlednic, pozoruhodně zpracovaná dokumentace několikadenního zásahu černovírských dobrovolných hasičů, část dokumentace škod ve VÚB a.s. a další snímky škod na rodinných, soukromých i společných majetcích.

Ve smyčce budete moci shlédnout sestříhaný videozáznam této zkázy.