Až do 30. září si v Městském muzeu, v Galerii pod radnicí, v IC Ústí nad Orlicí, nebo v Městské knihovně můžete vyzvednout detektivní příručku a pokusit se vyřešit zločin. Na závěr hry ZLODĚJ SKRÝVAL TVÁŘ ze všech úspěšných detektivů, kteří vyplněnou příručku odevzdají na jednom z výše uvedených míst, vylosujeme výherce hodnotných cen.

Detektivní příručku si můžete také vytisknout. Ke stažení ZDE: (str. 1, str. 2

Navštivte i s celou rodinou výstavu Kašpárku, hraj!

Každý den nový příspěvek na sociálních sítích! Sledujte náš FacebookuInstagramu! @muzeum_uo

MECHANICKÝ PAPÍROVÝ MALOVANÝ BETLÉM

Aneb od Cibulky k Herainovi s Andresem

DLOUHODOBĚ VYSTAVENO:

Stálá řemeslná textilní dílna

Textilní Oustí

Orlickoústecké lidové malované betlémy

Secesní jídelna

Planičkův interiérový orloj

Vítáme Vás
na stránkách Městského muzea v Ústí nad Orlicí, které přinášejí základní informace o našich stálých expozicích, výstavách i dalších aktivitách určených široké veřejnosti.
Ani ta nejdokonalejší internetová prezentace však nemůže nahradit osobní kontakt, proto Vás srdečně zveme k návštěvě našeho muzea.