Už v sobotu 25. května se všichni sejdeme na Mírovém náměstí, kde jsme pro Vás připravili II. ročník festivalu historické techniky Strojní oustecká sobota! Začínáme v 9:30 hodin a pro všechny příchozí včetně dětí je připraven zábavný program. Těšíme se na viděnou!

Navštivte pana Bajzu v jeho koloniálu! Výstava o historii obchodu a obchodování potrvá až do 9. června

Rádi byste si vyzkoušeli výrobu tkanin, nebo předení na kolovratu? V naší textilní dílně můžete! Přijďte si ji prohlédnou a hlavně vyzkoušet.

V muzeu probíhá výstava TIBET. Otevřena je od čtvrtka 7. března. Výstava potrvá až do 9. června. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Sledujte nás na našem Instagramu! @muzeum_uo

MECHANICKÝ PAPÍROVÝ MALOVANÝ BETLÉM

Aneb od Cibulky k Herainovi s Andresem

DLOUHODOBĚ VYSTAVENO:

Secesní jídelna s restaurovaným secesním harmoniem, Planičkův interiérový orloj, Textilní Oustí, Krbové ostění

Vítáme Vás
na stránkách Městského muzea v Ústí nad Orlicí, které přinášejí základní informace o našich stálých expozicích, výstavách i dalších aktivitách určených široké veřejnosti.
Ani ta nejdokonalejší internetová prezentace však nemůže nahradit osobní kontakt, proto Vás srdečně zveme k návštěvě našeho muzea.