V sobotu 21. září proběhnou poslední letošní sochařské dílny s Petrou Zeidlerovou. Začínáme jako obvykle v 10:00 hodin v altánu na zahradě Hernychovy vily. Těšíme se na vás!

Ve středu 25. září se opět sejdeme s dětmi z muzejního kroužku, ale POZOR, začínáme už v 15:00 hodin a končit budeme v 16:30 hodin. Tak přijďte včas!

Na další muzejní kafe můžete přijít do Hernychovy vily ve středu 25. září. Tématem bude historické promítání a kromě kávy a povídání nás čekají 16 mm filmy, které promítneme na historické promítačce. Začínáme v 17:00 hodin!

Navštivte nás v Hernychově vile! Výstavy Secesní odívání a 200 let poštovní schránky tu na vás čekají!

Rádi byste si vyzkoušeli výrobu tkanin, nebo předení na kolovratu? V naší textilní dílně můžete! Přijďte si ji prohlédnou a hlavně vyzkoušet.

Sledujte nás na našem Instagramu! @muzeum_uo

MECHANICKÝ PAPÍROVÝ MALOVANÝ BETLÉM

Aneb od Cibulky k Herainovi s Andresem

DLOUHODOBĚ VYSTAVENO:

Secesní jídelna, Planičkův interiérový orloj, Textilní Oustí

Vítáme Vás
na stránkách Městského muzea v Ústí nad Orlicí, které přinášejí základní informace o našich stálých expozicích, výstavách i dalších aktivitách určených široké veřejnosti.
Ani ta nejdokonalejší internetová prezentace však nemůže nahradit osobní kontakt, proto Vás srdečně zveme k návštěvě našeho muzea.