V souvislosti s vyhlášením nouzového stavu na území ČR jsou Městské muzeum v Ústí nad Orlicí i Galerie pod radnicí pro návštěvníky včetně badatelů UZAVŘENY.

Plánované výstavy Od žihadla k medu a Cyklus Secese: Kouzlo v detailu – šperk pro letošní rok bohužel RUŠÍME.

Každý den nový příspěvek na sociálních sítích! Sledujte náš FacebookuInstagramu! @muzeum_uo

MECHANICKÝ PAPÍROVÝ MALOVANÝ BETLÉM

Aneb od Cibulky k Herainovi s Andresem

DLOUHODOBĚ VYSTAVENO:

Stálá řemeslná textilní dílna

Textilní Oustí

Orlickoústecké lidové malované betlémy

Secesní jídelna

Planičkův interiérový orloj

Vítáme Vás
na stránkách Městského muzea v Ústí nad Orlicí, které přinášejí základní informace o našich stálých expozicích, výstavách i dalších aktivitách určených široké veřejnosti.
Ani ta nejdokonalejší internetová prezentace však nemůže nahradit osobní kontakt, proto Vás srdečně zveme k návštěvě našeho muzea.