Pouť v muzeu! V sobotu 19. srpna od 13:00 - 17:30 hodin.

na zahradě Hernychovy vily program pro děti i dospělé (výroba papírových růží, větrníků, zdobení perníčků, pražení kávy ad. aktivity); od 10:00 hodin sochání s P. Zeidlerovou; vstup ZDARMA

Vážení přátelé a příznivci našeho muzea, děkujeme Vám za přízeň a hojnou účast na našich akcích. Vážíme si toho a prosíme Vás, o podporu v projektu DO MUZEA, kde můžete ohodnotit naše aktivity a hlasovat pro nás v soutěži MUZEUM ROKU. Děkujeme.

Aktuální výstavy:

MECHANICKÝ PAPÍROVÝ MALOVANÝ BETLÉM

Aneb od Cibulky k Herainovi s Andresem

DLOUHODOBĚ VYSTAVENO:

Secesní jídelna s restaurovaným secesním harmoniem, Planičkův interiérový orloj, Textilní Oustí, Krbové ostění

„Akce 5+1" za 5 placených návštěv jeden vstup zdarma

Vítáme Vás
na stránkách Městského muzea v Ústí nad Orlicí, které přinášejí základní informace o našich stálých expozicích, výstavách i dalších aktivitách určených široké veřejnosti.
Ani ta nejdokonalejší internetová prezentace však nemůže nahradit osobní kontakt, proto Vás srdečně zveme k návštěvě našeho muzea.