V sobotu 18. ledna a v neděli 19. ledna 2020 je muzeum z provozních důvodů UZAVŘENO.

Až do Hromnic můžete navštívit zpřístupněnou expozici malovaných orlickoústeckých betlémů. Letos jsme ji navíc doplnili o nádherný dřevěný betlém rodiny Velebných. Přijďte se podívat!

Ve čtvrtek 23. ledna pro vás otevřeme výstavu MERKUR – NEJEN HRAČKA! Těšte se na desítky modelů postavených z této legendární stavebnice a také na interaktivní hernu.

Rádi byste si vyzkoušeli výrobu tkanin, nebo předení na kolovratu? V naší textilní dílně můžete! Přijďte si ji prohlédnou a hlavně vyzkoušet.

Sledujte nás na našem Instagramu! @muzeum_uo

MECHANICKÝ PAPÍROVÝ MALOVANÝ BETLÉM

Aneb od Cibulky k Herainovi s Andresem

DLOUHODOBĚ VYSTAVENO:

Secesní jídelna, Planičkův interiérový orloj, Textilní Oustí

Vítáme Vás
na stránkách Městského muzea v Ústí nad Orlicí, které přinášejí základní informace o našich stálých expozicích, výstavách i dalších aktivitách určených široké veřejnosti.
Ani ta nejdokonalejší internetová prezentace však nemůže nahradit osobní kontakt, proto Vás srdečně zveme k návštěvě našeho muzea.