Kde nás najdete
Muzejní sbírky
Výstavy a expozice

Volná místa

Nabídka pracovního místa na pozici správce sbírkových fondů a administrativní pracovník

pracovní poměr na pracovní smlouvu na plný úvazek

doba zaměstnání:

smlouva do 31. srpna 2020 s možností prodloužení

hlavní náplň práce:

správa podsbírky,

administrativní práce

požadavky:

vysokoškolské vzdělání v historickém oboru nebo oboru příbuzném, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, iniciativní přístup, schopnost aktivně pracovat v týmu na přípravě a realizaci výstav a akcí muzea, základní znalost práce s PC (Microsoft Office) a aktivní práce na internetu, čistý trestní rejstřík

výhodou pro zájemce o místo:

zkušenosti se sbírkotvornou činností

znalost čištění a základní konzervace sbírkových předmětů

znalost cizího jazyka

pracovní doba a plat:

celý úvazek

pracovní doba od pondělí do pátku,

nepravidelně též služby a muzejní akce během víkendů

třída 9

nástup:

od 1. září 2019

místo výkonu práce:

Městské muzeum v Ústí nad Orlicí, 17. listopadu 72, 562 01 Ústí nad Orlicí

Výčet dokladů, které zájemce připojí k přihlášce:

  • strukturovaný životopis s údaji o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech, resp. dovednostech
  • motivační dopis s důvody zájmu o předmětnou pracovní pozici
  • podepsané prohlášení uchazeče v následujícím znění: Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku o pracovní místo v Městském muzeu v Ústí nad Orlicí dávám ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů, a ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, souhlas k jejich zpracování.

Vaše dotazy v dané věci zodpoví Radim Urbánek, ředitel muzea, tel.: +420 465 524 542, mob.: +420 731 487 832.

Informace:

Vybraní uchazeči, kteří splňují výše uvedené požadavky, budou pozváni k ústnímu pohovoru, který se uskuteční ve čtvrtek 18. července 2019. Po skončení pohovoru budou neúspěšným uchazečům o pracovní místo vráceny doklady obsahující jejich osobní údaje a bude smazána veškerá elektronická korespondence v této věci.

V současné době neprobíhá žádné výběrové řízení.

| © 2007-2016 Městské muzeum Ústí nad Orlicí, Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz |