Kde nás najdete
Muzejní sbírky
Výstavy a expozice

Volná místa

Nabídka volného místa na pozici pokladní a administrativní pracovník

pracovní poměr na pracovní smlouvu na úvazek 0,75

doba zaměstnání:
smlouva do 29. 10. 2021 s možností prodloužení

hlavní náplň práce:
vedení pokladny pro veřejnost

administrativní práce (vedení autoprovozu, spolupráce s asistentkou ředitele, vedení přehledu muzejních akcí, korespondence s účastníky sympozií, pomoc při inventarizaci sbírek, popř. inventarizaci majetku, apod.)

komentované prohlídky v muzejní budově a po městě, spolupráce na přípravě a realizaci muzejních akcí (vernisáže, sympozia, doprovodné akce, apod.)

požadavky:
středoškolské vzdělání – management, ekonomika a obory souvisící
schopnost aktivně pracovat v týmu na přípravě a realizaci akcí muzea, popř. i výstav spolehlivost, pečlivost, iniciativní přístup, samostatnost
základní znalost práce s PC (Microsoft Office) a aktivní práce na internetu
čistý trestní rejstřík

řidičský průkaz skupiny B výhodou

znalost cizího jazyka výhodou

pracovní doba a plat:
úvazek 0,75
pracovní doba od pondělí do pátku, víkendové služby přibližně 1 x za 2 měsíce

třída 8

nástup:

od 1. prosince 2020 (v případě zájmu lze již od 1. listopadu 2020)

místo výkonu práce:

Městské muzeum v Ústí nad Orlicí, 17. listopadu 72, 562 01 Ústí nad Orlicí

Výčet dokladů, které zájemce připojí k přihlášce:

  • strukturovaný životopis s údaji o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech, resp. dovednostech
  • motivační dopis s důvody zájmu o předmětnou pracovní pozici

Vaše dotazy v dané věci zodpoví Radim Urbánek, ředitel muzea, tel.: +420 465 524 542, mob.: +420 731 487 832.

Informace:

Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru, který se uskuteční v úterý 27. října 2020.

Neúspěšným uchazečům budou doklady obsahující jejich osobní údaje vráceny, resp. fyzicky skartovány.

V současné době neprobíhá žádné výběrové řízení.

| © 2007-2016 Městské muzeum Ústí nad Orlicí, Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz |