Zapojte sebe a svoji třídu do soutěže o neprodejný Atlas krkonošských mechorostů, lišejníků a hub, jehož jedním z autorů je RNDr. Josef Halda PhD. - autor výstavy Svět lišejníků.

Soutěž trvá od 9. února do 30. dubna 2017.

Třída, která správně zodpoví na otázky, týkající se světa lišejníků, bude zařazena do slosování. Na konci každého měsíce, během kterého bude probíhat výstava Svět lišejníků (únor, březen a duben), vylosujeme dvě třídy, které obdrží výhru. Formulář se soutěžními otázkami si můžete vyzvednout v pokladně muzea.

Výherce bude zveřejněn na webových stránkách a osobně kontaktován na základě uvedených údajů v dotazníku.

Výherci za měsíc duben 2017 se stávají:
ZŠ Komenského ÚO, třída 5.A Mgr. Jitky Eliášové
SŠ Automobilní, třída 2.A Ing. Marcely Pohankové
speciální odměna pro Domov pod hradem Žampach, Centrum rozvoje vzdělávání Bc. Gabriely Brůnové

Výherci za měsíc březen 2017 se stávají:
Gymnázium Žamberk, třída 4.B p.uč. Radky Herrmannové
Gymnázium T. G. Masaryka UO, třída 1.A p.uč. Hynka Skořepy

Výherci za měsíc únor 2017 se stávají:
SŠ automobilní, Ústí nad Orlicí, třída 1.A Ing. Marcely Pohankové a Mgr. Olgy Čopiánové,
ZŠ Komenského, Ústí nad Orlicí, třída 8.A, B Mgr. Hany Entové.

Výhercům gratulujeme a svoji výhru si můžete vyzvednout v pokladně muzea.