DNES OTEVŘENO: 13:30-17:00

cz
pl
  • Adresa
    Městské muzeum v Ústí nad Orlicí
    17. listopadu 72
    562 01
    IČO: 00486329
    DIČ: není plátcem DPH
    ID datové schránky: puwk5z6

    Otevírací doba

    Út až pá: 9:00-11:30, 12:30-17:00 hod. V so, ne a sv.: 13:30 - 17:00 hod.
    men1
    men3
  • havel
    Výstava probíhá ve foyer Roškotova divadla a je volně přístupná v době promítání kina a
    Výstava modelů orlickoústeckého rodáka Oldřicha Ambrože.Těšit se můžete nejen na lodě, vzducholodě, ponorky a dětské
    Reprezentativní výstava ke 150. výročí narození slavného ústeckého rodáka připravená ve spolupráci s městem Ústí
  • 14. října 2024
    Sympozium 2024
    Venkovské technické objekty 2024 - Česko-slovenské sympozium.
    2. listopadu 2024
    O secesní věž
    Tradiční muzejní šachový turnaj pořádaný v hale Hernychovy vily.
  • Pro veřejnost

    ilustrace_1000_400

    Přijďte si do muzea vlastnoručně vyzkoušet výrobu tkanin od začátku až do konce!

    Pro školy

    vernisaz_knapovsky_a_uhlirovi_13_20211201_1396560770

    Mgr. Gabriela Faronová – lektorka muzejního kroužku, telefon 464 649 556

    Muzejní kroužek

    pout2021_13_20210914_1923776377

  • Adresa
    562 01

    men1
    men3
  • Výstava probíhá ve foyer Roškotova divadla a je volně přístupná v době promítání kina a

    Pro školy

Volná místa

Nabídka pracovního místa na pozici správce sbírkových fondů

pracovní poměr na pracovní smlouvu na úvazek 1,0

doba zaměstnání:
smlouva za rodičovskou dovolenou do 31. srpna 2025 s možností prodloužení

hlavní náplň práce:
správa podsbírky

požadavky:
vysokoškolské vzdělání v historickém oboru nebo oboru příbuzném
spolehlivost, pečlivost, samostatnost, iniciativní přístup, schopnost aktivně pracovat v týmu na přípravě a realizaci výstav a akcí muzea
základní znalost práce s PC (Microsoft Office, resp. Open Office nebo Libre Office) a aktivní práce na internetu
čistý trestní rejstřík

výhodou pro zájemce o místo:

zkušenosti se sbírkotvornou činností

znalost čištění a základní konzervace sbírkových předmětů
znalost cizího jazyka

pracovní doba a plat:
celý úvazek
pracovní doba od pondělí do pátku, nepravidelně též služby a muzejní akce během víkendů

platová třída 9

nástup:

od 1. srpna 2024

místo výkonu práce:

Městské muzeum v Ústí nad Orlicí, 17. listopadu 72, 562 01 Ústí nad Orlicí

Výčet dokladů, které zájemce připojí k přihlášce:

  • strukturovaný životopis s údaji o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech, resp. dovednostech
  • motivační dopis s důvody zájmu o předmětnou pracovní pozici
  • podepsané prohlášení uchazeče v následujícím znění: Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku o pracovní místo v Městském muzeu v Ústí nad Orlicí dávám ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů, a ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, souhlas k jejich zpracování.

Výše uvedené doklady zašlete na adresu muzea nebo na e-mail: urbanek@muzeum-uo.cz do 25. července 2024 do 15:00 hodin.

Vaše dotazy v dané věci zodpoví Radim Urbánek, ředitel muzea, tel.: +420 465 524 542, mob.: +420 731 487 832

Informace:

Vybraní uchazeči, kteří splňují výše uvedené požadavky, budou pozváni k ústnímu pohovoru, který se uskuteční v pondělí 29. července 2024.

Po skončení pohovoru budou neúspěšným uchazečům o pracovní místo vráceny doklady obsahující jejich osobní údaje a bude smazána veškerá elektronická korespondence v této věci.

havel
Výstava probíhá ve foyer Roškotova divadla a je volně přístupná v době promítání kina a během akcí v divadle.
Výstava modelů orlickoústeckého rodáka Oldřicha Ambrože.Těšit se můžete nejen na lodě, vzducholodě, ponorky a dětské pokojíčky, ale i na výstavu fotografií ústeckých zákoutí.
Reprezentativní výstava ke 150. výročí narození slavného ústeckého rodáka připravená ve spolupráci s městem Ústí nad Orlicí a akademickým sochařem Igorem Kitzbergerem.

Learn how we helped 100 top brands gain success